O nas

Koncentrujemy się na doświadczeniach użytkowników naszych rozwiązań, aby nadążać nad oczekiwaniami biznesu oraz odbiorców produktów.

Aplikacja mobilna dla biznesu
0+ Lat
Doświadczenia

Kim jesteśmy

NoCodeStudio to grupa profesjonalistów w swojej branży skupionych na dostarczaniu najlepszej jakości produktu. Naszymi podstawowymi wartościami jest wysoka jakość obsługi klienta, efektywność rozwiązań oraz przejrzystość współpracy. Skupiamy się na realizacji projektów, w których jesteśmy dobrzy i pewni, że dostarczymy zadowalające rozwiązanie. Wraz ze spółką Rewardo dostarczamy kompleksowe rozwiązania lojalnościowe oparte na aplikacjach mobilnych dla małych i dużych firm.

Kontakt
Strony i sklepy www z pozycjonowaniem
programy-lojalnosciowe
Sklep na Prestashop z pozycjonowaniem
Aplikacje Internetowe i prototypy dla Twojego biznesu
Pozycjonowanie stron Internetowych zrobionych przez nas
Proces działania

W jaki sposób podchodzimy do projektu?

Każdy projekt jest dla nas unikatowy dlatego stawiamy na współpracę z klientem na każdym etapie naszych prac, aby spełnić jego oczekiwania.

Dyskusja

Każdy nasz projekt zaczyna się od szczegółowej dyskusji z klientem podczas, której określamy potrzeby i zadania do wykonania.

Tworzenie i testowanie

W fazie drugiej pozostając w kontakcie z klientem tworzymy projekt ustalonymi etapami, który poddajemy stałemu testowaniu.

Raportowanie

Na koniec przekładamy plan wykonanych prac i ustalamy plan na kolejne etapy rozwoju projektu.

Usługi

Co robimy?

W NoCodeStudio specjalizujemy się w tworzeniu stron Internetowych, sklepów Internetowych opartych na Prestashop oraz aplikacjach w tym dedykowanych aplikacjach lojalnościowych z firmą Rewardo Sp.z o.o. .

Strony Internetowe dla Twojego biznesu

Tworzymy dedykowane lub generyczne strony Internetowe, oparte o własny kod lub silnik WordPress. Zapewniamy szerokie pole do indywidualizacji projektu.

Zobacz więcej
Sklep Prestashop dla Twojej firmy

Specjalizujemy się w sklepach Internetowych opartych o PrestaShop. Doradzamy, opiniujemy i modyfikujemy sklepy od podstaw.

Zobacz więcej
Aplikacje lojalnosciowe marketingowe dla twojego sklepu

Wraz ze spółką Rewardo tworzymy dedykowane lub zależne aplikacje lojalnościowe. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców każdej wielkości.

Zobacz więcej
Aplikacje na telefon efektywnie

Szukasz firmy, która w sposób szybki i tani stworzy prototyp aplikacji do przetestowania? Nie szukaj dalej, właśnie znalazłeś!

Zobacz więcej