Ile trwa tworzenie strony internetowej?

  • Sebastian Kasza
  • 07 Luty, 2021

Dobrze zaprojektowana strona internetowa to świetna wizytówka oraz reklama dla firmy. Wiele osób zastanawia się, ile trwa stworzenie strony internetowej. Jest to zależne przede wszystkim od rodzaju strony. Prosta strona firmowa może powstać w ciągu tygodnia, natomiast stworzenie bardziej rozbudowanej strony może zająć około 2-3 miesięcy. Wszystko jest uzależnione od indywidualnego przypadku, natomiast można przyjąć, że w przybliżeniu będzie to jeden 1 miesiąc od zaakceptowania projektu do pełnej sprawności serwisu.

Ile trwa stworzenie strony internetowej i na czym polegają prace nad jej budową?

Zastanawiając się nad tym, ile trwa stworzenie strony internetowej, dobrze jest również wiedzieć na czym polegają prace i dlaczego zabierają tyle czasu. Samo uruchomienie serwisu nie jest zbyt czasochłonne, natomiast więcej czasu zajmuje dostosowanie strony do wymagań i oczekiwań klienta. Tutaj mamy na myśli modyfikację wyglądu - testowanie różnych opcji układu strony, fontów, czy też innych kwestii wizualnych.

Jaki jest koszt stworzenia strony internetowej?

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Wszystko zależy od rodzaju strony, natomiast postaramy się, choć w przybliżeniu podać koszta takiej usługi. Minimalna kwota za stworzenie strony z gotowego projektu wynosi 300-500 zł. Nieco bardziej skomplikowana strona z gotowego szablonu, bądź według spersonalizowanego projektu rozpoczyna się od 1000 zł. Natomiast budowa strony o wysokim standardzie to koszt 2000-3000 zł, a nawet więcej. Taki projekt będzie posiadał wiele podstron, jak również możliwość zarządzania treścią oraz będzie dostosowany do urządzeń mobilnych.

Czy warto zdecydować się na taką usługę? Zdecydowanie tak, ponieważ w dzisiejszych czasach coraz więcej firm decyduje się na działania promujące w sieci. W internecie spędzamy bardzo dużo czasu i to właśnie tam najczęściej szukamy potrzebnych nam usług oraz produktów. Warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, oferującej tworzenie stron internetowych w Krakowie, jaką jest No Code Studio. Przejrzyście oraz intuicyjnie zaprojektowana strona umożliwia użytkownikom zapoznanie się z naszą ofertą i zwiększa szansę na to, że staną się oni naszymi klientami.